01.03.2018

Фестиваль «Проліски надії – 2018» в ліцеї

2 березня в рамках районного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2018» в нашому ліцеї відбувся огляд художньої самодіяльності.

Фотография

В концертній програмі прийняли участь учні та вчителі ліцею, які продемонстрували вокальні таланти та артистичні здібності.

Фотография

Оцінювали виступи члени журі: Сорока І.Г. – методист РМК, Подзігун М.С. – голова районної профспілки працівників освіти, Мосієнко С.А. – методист РМК та Жовмір А.О. – директор Сутисківської школи – інтернат.

Фотография

Вся програма виступу була спрямована на розвиток патріотичної свідомості учнів, виховання шанобливого ставлення до національних надбань нашого народу та підвищення художнього рівня виконавської майстерності . Голова журі - Сорока Ірина Григорівна відмітила у своєму виступі високий рівень підготовки всіх учасників: професійну майстерність ведучих – Косована Михайла і Рокецької Вікторії, прекрасні вокальні виступи Кузьмика Івана, Білозуб Ольги, Банарюк Ольги, квартету «Переспів» у складі Вергелеса В.В., Бевз Л.В., Юрчишена Даниїла та Завальницької Ярослави, художню композицію Майструк Віри, хореографічні здібності Поліщук Марії, Радченко Ірини, Пінчук Тетяни , Огороднік Юлії, виступ справжніх козаків Кузьмича Андрія та Яропуда Володимира , артистизм гумористів Дорожанського Артема та Пономаря Олександра.

Фотография

Особливо була відзначена робота музичного керівника ліцею Вергелеса В.В., який керує вокальним гуртком і вокально – інструментальним ансамблем «9-й урок» Виступи його вихованців завжди вражають виконавською майстерністю.

Фотография

Кращі номери концертної програми були відібрані на районний огляд .

Фотография

Директор ліцею Подзігун А.М. подякував всім учасникам концерту за те , що примножують славу ліцею своїми творчими здібностями та талантами.

Фотография

А ми сподіваємось, що на нашому шкільному небосхилі творчих досягнень будуть і надалі з’являтись яскраві сузір’я нових талантів.

Фотография

Фотография

Фотография

Роктанен Т.Т. педагог-організатор