01.09.2017

Перший вересень знову на порозі

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всіх дітей — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника, день Знань. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня — початок нового навчального рогу — як велике і радісне свято.

Фотография

Фотография

Після спекотного літа на площі ліцею знову зібралося багато учнів, батьків, учителів. І ми пишаємося тим, що наш ліцей невпинно розвивається. Щирі вітання з днем Знань та початком навчального року лунали від директора ліцею Подзігуна А.М., селищного голови Кицишина С.М., завідувач районним методичним кабінетом Касянчук Л.Л., настоятеля православної церкви протиієрея храму Вознесіння отця Богдана.

Фотография

Фотография

288 учнів розпочали навчання в нашому навчальному закладі у цьому навчальному році, це рекордна кількість учнів, для Тиврівського ліцею-інтернату. Ми пишаємося тим, що 48 учнів 7 класу та 61 першокурсник будуть навчатися цьогоріч у ліцеї. В урочистій обстановці семикласникам було вручено факел та ключ знань, а першокурсникам залікову книжку. Уже традиційно наших наймолодших учнів випускники пригощали на лінійці ліцейською кашею. Нам дуже приємно, що усі випускники ліцею вступили у вищі навчальні заклади. І на святі Першого дзвоника був присутній наш випускник, а нині студент Уманського національного університету садівництва Величко Владислав, який також привітав вчителів та учнів ліцею.

Фотография

Фотография

Ми живемо у вільній, незалежній квітучій країні та виховуємо справжніх патріотів нашої держави. Наші учні - це майбутнє України, її життя. І всі учні ліцею зайшли в храм науки на свій перший урок під жовто-блакитним стягом нашої держави.

Фотография

Фотография

Нехай цей рік буде щасливим для кожного з нас. Пам’ятаймо, що знання - це скарб, а вміння вчитися – ключ до нього. Отож, хай нам щастить у 2017-2018 навчальному році.

Фотография