03.10.2019

День учителя в Тиврівському ліцеї

У народі кажуть: "Письменник живе у своїх книжках, художник - у картинах, скульптор - у створених ним скульптурах, а вчитель - у думках і у справах учнів". Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків - вчителів.

Фотография

Фотография

Саме учителям, суворим і ніжним, мудрим і чуйним, випускники ліцею щорічно у першу п’ятницю жовтня дарують святковий концерт.

Фотография

Фотография

Фотография

Щирі слова любові та подяки лунали з уст ведучих концертної програми та директора ліцею Подзігуна Андрія Михайловича.

Цікаві музичні композиції виконали учні 4 курсів Олійник Олександр, Завальницька Ярослава, Банарюк Ольга, Карпчук Вікторія. Приєдналися до них і талановиті учні 2 курсів: Усатюк Віталій, Котик Денис, Біла Вікторія, Кузьмик Іван та Прудник Діана.

Неповторний, як завжди, був вальс у виконанні учнів 4 курсу фізико-математичного факультету, які запросили до ліричної композиції усіх учителів, присутніх на святі.

Фотография

Фотография

Оригінальним та неочікуваним став танцювальний флешмоб природничого факультету.

Фотография

Фотография

Вперше на ліцейській сцені виступили 14 красунь хореографічного гуртка із веселим черлідінгом.

Фотография

Фотография

Вчителі ліцею та педагоги, які працювали в навчальному закладі, а нині перебувають на заслуженому відпочинку, могли побачити свої фото на екрані під час цікавих презентацій.

Фотография

Фотография

Гарне жартівливе відео підготували для своїх учителів учні 4-го курсу фізико-математичного факультету, під час якого діти дарували своїм наставникам троянди.

Найліричнішим моментом свята стала фінальна музична композиція «Школа». Зі сльозами на очах випускники та вчителі слухали пісню, переглядали фото зі щасливого життя учнів 4-х курсів. Для кожного з них ці чудові хвилини залишаться у пам’яті назавжди.

Фотография

Фотография

Фотография

Педагог-організатор Данилевич М.В.