04.06.2019

Звіт директора ліцею перед громадськістю

Відповідно річного плану роботи 4 червня 2019 року в актовій залі ліцею директор навчального закладу Подзігун А.М. прозвітував про досягнення учнівського та педагогічного колективу за 2018-2019 н.р. перед педагогічним, учнівським, батьківським колективами та технічним персоналом. На заході були присутні 111 осіб.

Фотография

В своєму виступі керівник закладу звернув увагу на підсумки роботи всього колективу ліцею в освітній та господарській діяльності, на зміцнення матеріально-технічної бази, на належне науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу. Андрій Михайлович окремо зазначив, що всі досягнення за звітний період є результатом плідної співпраці всього колективу ліцею та батьківської громадськості.

Фотография

В обговоренні звіту прийняли участь: Хлипавка О.О. – голова профкому ліцею, Приймак С.А. – голова батьківського комітету 2 курсу гуманітарного факультету, Дунда Дар’я – учениця 2 курсу філологічного факультету, Маринчук І.В. – заступник директора з навчально-виховної роботи. Вони внесли пропозицію визначити роботу директора Подзігуна А.М. як високопрофесійну, творчу, результативну і запропонували оцінити діяльність керівника на «задовільно». За дану пропозицію всі присутні на заході проголосували одноголосно.

Фотография

Фотография

Фотография