05.09.2015

Спорт – запорука здоров’я та краси

Щоосені у другу неділю вересня в Тиврівському ліцеї-інтернаті відбувається тиждень здоров’я, у цілях пропаганди здорового способу життя й укріплення здоров’я ліцеїстів.

Розпочався тиждень з тематичної лінійки «Олімпійський урок. Види спорту». Проводили лінійку учитель фізичної культури Ковальова Н.Л. та педагог-організатор Вергелес М.В. Під час лінійки учні та вчителі мали змогу дізнатися про сучасні види олімпійського спорту та види спорту, які прийшли до нас ще з античних часів.

5 вересня між юнаками збірної ліцею, до складу якої увійшли учні 1-3 курсів, та випускниками відбулася традиційна зустріч з футболу. На стадіоні зібралися всі охочі вболівати за своїх друзів. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь збірної ліцею.

У рамках тижня відбувся День здоров’я, який організовується в ліцеї кожної осені та весни, місцем проведення обрали мальовничу місцину – узбережжя річки Південний Буг. Відкриття свята розпочалося з урочистої лінійки на подвір’ї, де зібралися учні та вчителі навчального закладу, після якої всі дружно відправилися в похід.

День пройшов дуже весело, всі були задіяні у різних видах спорту та, звичайно, отримали певні відзнаки. Хлопці мали змогу проявити себе під час спортивних змагань з набивання футбольного м’яча, де 1 місце між собою поділили учень 1-го курсу природничого факультету Щерба Віталій та учень 3-го курсу фізико-математичного факультету Мосієнко Василь. У змаганнях зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи переміг Кузьменов Сергій, учень 4-го курсу природничого факультету, з результатом 115 разів за хвилину, який покращив свій минулорічній результат 110 разів на хвилину.

Дівчата ж змагалися за першість зі стрибків через скакалку, де 1-ше місце поділили між собою Сидорук Олена, учениця 4-го курсу гуманітарного факультету, та Костюкович Олеся, учениця 2 курсу природничого факультету. Чудово показали свої сили учениці у змаганнях з піднімання тулуба з положення лежачи. Серед учениць 1-2 курсів перемогли Басько Ліза, учениця 1-го курсу фізико-математичного факультету, та Капуста Анна, учениця 1-го курсу природничого факультету. Серед учениць 3-4 курсів перші місця здобули Щур Анастасія, учениця 4-го курсу гуманітарного факультету, та Ковальова Світлана, учениця 4-го курсу фізико-математичного факультету.

Традиційним конкурсом щороку на лоні природи є перетягування канату. Після запеклої боротьби першість у ньому здобули учні 4 курсу природничого факультету.

Закінчився тиждень фізичної культури та спорту організаційною лінійкою, на якій були нагороджені усі переможці змагань. 1 місце здобули учні 2 курсу фізико-математичного факультету та учні 4 курсу природничого факультету, 2 місце вибороли команди 2 курсу природничого факультету та 4 курсу гуманітарного факультету, третє призове місце отримали учні 1 курсу фізико-математичного факультету та 4 курсу фізико-математичного факультету.

Під час тижня фізичної культури та спорту учні і вчителі ліцею чудово відпочили та оздоровилися, спробували свої фізичні здібності та отримали бажані перемоги. Спорт завжди був невід’ємною частиною життя ліцеїстів, адже спорт – це запорука здоров’я і краси.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Павленко Катерина,

голова Міністерства преси та інформації ліцею