07.02.2018

Конкурс фахової майстерності «Учитель року - 2018»

Березюк Ігор Олегович увійшов у п’ятірку кращих учителів фізичної культури Вінницької області за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» в номінації «фізична культура», де зайняв 4 місце серед учителів фізичної культури з усіх районів Вінниччини.

Фотография

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018» в номінації «фізична культура» проводився в три етапи.

І етап: виконання тестових завдань з методики викладання фізичної культури, психології, педагогіки та правил проведення змагань із різних видів спорту; захист проекту «Комфортна школа – крок до олімпійських вершин».

ІІ етап: з використанням інформаційно-комп’ютерних технологій розписати методику вивчення рухової дії; провести фрагмент підготовчої частини уроку з учнями 9 класу.

Фотография

ІІІ етап: проведення уроку фізичної культури зі студентами на базі Вінницького педагогічного коледжу; проведення самоаналізу уроку.

Усі етапи конкурсу фахової майстерності Березюк І.О. пройшов успішно, адже він надзвичайно творчий вчитель та перебуває в постійному творчому пошуку впровадження інноваційних методів у навчальний процес на уроках фізичної культури. Учитель використовує інноваційні технології, проводить нетрадиційні уроки. На високому науково-методичному рівні проводить уроки з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Під час проведення уроків використовує різні прийоми і форми навчальної діяльності. У своїй роботі використовує інноваційні методики, зокрема методику колового тренування, це забезпечує кращу ефективність роботи учнів на уроці. Проводить позакласну виховну роботу з фізичної культури. Під час проведення позакласних заходів з фізичної культури особливу увагу приділяє збереженню здоров’я учнів, з цією метою проводить «Дні здоров'я», заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту, Олімпійський тиждень та Олімпійський урок, тематичні спортивні вечори, козацькі забави.

У ліцеї Ігор Олегович веде гуртки спортивного спрямування з баскетболу, волейболу, настільного тенісу та загальної фізичної підготовки. Щоранку в ліцеї проводить ранкову гімнастику для учнів, що проживають у гуртожитку.

Учитель активно працює над підвищенням рівня підготовки учнів з фізичної культури. Підготовлені учителем учні неодноразово ставали переможцями районних та обласних спортивних змагань. Постійно займається самоосвітою й самовдосконаленням та впроваджує сучасні інноваційні форми й методи роботи з обдарованими учнями ліцею.