09.05.2018

Зустріч до Дня Перемоги

Незабаром всі ми будемо святкувати річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні. Вже минув 73 – й рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий , вистражданий, оплачений найвищою ціною, людських життів.

Фотография

Усе далі й далі відходять грізні й важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. 4 травня в Тиврівському ліцеї відбулась тематична лінійка до Дня Перемоги, на яку завітали почесні гості – хор ветеранів Тиврова «Пам’ять» зі своїм диригентом Загурським Я.В., музичним керівником Мельником О.А. і ведучим Горбатюком П.А.

Фотография

Учні розпочали захід відеопрезентацією про воєнні роки, виступили з літературно – музичною композицією, розказували вірші, співали пісні про героїв, які віддали своє життя за Перемогу.

Фотография

А потім на екрані з’явилось відео з виступом наших гостей і ведучі запросили на сцену хор «Пам’ять». Серед учасників хору були й ветерани педагогічної праці Наумчук В.І. і Резнік М.Г., які багато років працювали в школі – інтернаті, в приміщенні якої знаходиться наш ліцей.

Фотография

Гості подарували всім присутнім цікаву концертну програму: українські народні і сучасні пісні, пісні на воєнну тематику.

Фотография

Вони привітали всіх присутніх зі святом великої Перемоги і вшанували разом із учнівським та педагогічним колективом ліцею хвилиною мовчання загиблих героїв війни.

Після концерту під мелодію пісні «Перемога, свята Перемога» ветерани з учнями поклали квіти до пам’ятних стел героям Другої світової війни.

Фотография

Ліцеїсти щиро подякували нашим гостям за цікавий і змістовний виступ та побажали хору «Пам’ять» нових творчих злетів і щасливого довголіття.

Фотография

Роктанен Т.Т. педагог – організатор Тиврівського ліцею