12.09.2019

Ознайомлення учнів зі Статутом Тиврівського ліцею

Знамений рік, знамений час і день. Під ясною високою зорею: Омріяне народження ліцею – Нехай повік буде благословен.

Фотография

Такими словами розпочалася лінійка в Тиврівському ліцеї – інтернаті на тему: «Права та обов’язки ліцеїста», яку підготували учні 4 –го курсу природничого факультету. Продовженням лінійки було виконання гімну ліцею у виконанні учнів 4-го курсу філологічного факультету Завальницької Ярослави та Банарюк Ольги.

Фотография

Фотография

Ліцей – це наша друга домівка, в якій ми навчаємось, проживаємо, відпочиваємо. Це місце, де учні і учителі ліцею проводять більшість свого часу.

Фотография

Ліцей – це маленька держава, де народом є ми з вами: учні, вчителі, адміністрація, медичний персонал, технічні працівники. МИ з вами є єдині і для того щоб навчання, проживання і робота тут були комфортними для кожного учасника освітнього процесу існують певні правила та обов’язки, які закріплені в основному документі ліцею «Статуті».

Фотография

У змісті лінійки прозвучали слова, які повинні стати обов’язковими правилами для кожного ліцеїста. Адже саме від нас залежить те, яким буде наше перебування в навчальному закладі. Тож кожен учасник освітнього процесу повинен шанувати права і обов’язки кожного з нас, поважати честь, гідність і думку всіх, хто перебуває в ліцеї. І лише за таких умов ми дійдемо до зазначеної мети і перетворимо наш ліцей у рідну домівку.

Фотография

Фотография

Баклаженко І.М Класний керівник 4 курсу природничого факультету