16.05.2019

Ліцейський Олімп

Щороку в травні наша шкільна родина відзначає свято «Ліцейський Олімп» - свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято талановитої молоді. Ми відзначаємо найкращих учнів і вчителів, які гідно представили наш ліцей на районних, обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах, на конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН, на спортивних змаганнях та конкурсах художньої самодіяльності. Цьогоріч ліцеїсти завоювали 140 перемог в районних предметних олімпіадах, 22 в обласних, 1 у всеукраїнській олімпіаді, 15 в конкурсі-захисті МАН, неодноразово перемагали в творчих конкурсах та спортивних змаганнях.

Фотография

Фотография

Фотография

Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням як особистісні якості - наполегливість, жага знань, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів.

Фотография

Фотография

Фотография

16 травня урочиста частина свята розпочалась внесенням прапору України та прапору ліцею і виконанням гімну держави. Ліцеїстів привітав директор нашого закладу Подзігун А.М., який подякував учням і вчителям за їхню працю, за примноження доброї слави ліцею новими досягненнями і перемогами. До нас на свято завітала головний спеціаліст відділу освіти Коваль Л.Ф., яка теж щирими словами привітала наших олімпійців і їхніх наставників – вчителів і побажала всім ліцеїстам нових звершень.

Фотография

Фотография

Фотография

Церемонія нагородження олімпійців відбувалась за номінаціями: «Інтелектуальна надія», «Ерудит року», «Спортивна гордість» та «Обдарованість і творчість». Всім номінантам і вчителям, які їх підготували, були вручені грамоти і подяки.

Фотография

Фотография

Від імені учнів зі словами вдячності своїм вчителям виступили Задорожна Катерина, Соловей Ніна, Герасимчук Вероніка, Шевчук Ярослава, Ніколюк Ольга, Хлипавка Олександр, Королюк Діана, Прудник Діана і Олійник Олександр.

Завершилось наше свято виконанням гімну ліцею, мелодія якого буде надихати нас на нові перемоги і звершення.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Роктан Т.Т. заступник директора з виховної роботи