17.02.2017

Фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2017» у ліцеї

Вже багато років поспіль вчителі та учні ліцеї беруть участь в обласному фестивалі учительської та учнівської творчості «Проліски надії». З метою популяризації, розвитку й відродження українського мистецтва, піднесення авторитету національної культури, пропаганди національного надбання та кращих зразків світової класики, зміцнення творчих зв’язків між учнями та учителями, підвищення художнього рівня виконавської майстерності творчих колективів у Тиврівському ліцеї-інтернаті 17 лютого було проведено перший етап мистецького фестивалю «Проліски надії - 2017».

Фотография

Фотография

Для проведення заходу організатори залучили більше 40 учнів та підготували 11 художніх номерів, залучаючи до участі найталановитішу учнівську молодь ліцею.

Фотография

Фотография

Фотография

Одним з головних учасників заходу був бандурист - Мосієнко Василь, який розповідав усім історію про український народ. Вразила журі своєї піснею та віршем Березняк Анастасія, якій допомогла у виступі танцювальна група на чолі з Найчук Іриною. Цікавою була літературно-музична композиція «Вечорниці», яка перейшла у гопак, де свої мистецькі навики танцю та бойового гопака показали хлопці та дівчата. Вже вкотре вразили всіх своєю оригінальністю група «9-уРок», цьогоріч вони підготували авторську композицію музичного керівника Вергелеса В.В. «Моя земля» разом з чудовим відео. Яскравий танець підготувала вихователь І курсу Бевз Л.В. разом з своїми вихованцями. Найменші учасники приголомшили всіх своєю активністю, масовістю, гарними костюмами та веселим гонором. Знову на ліцейській сцені показала свою майстерність літературного читання Березняк Вікторія. Вперше на ліцейській сцені виступив чоловічий дует - музичний керівник разом з вихованцем гуртка Юрчишеним Данилом з піснею «Веселі, брате, часи настали». Закінчився виступ чудовою піснею у виконанні Борух Ольги та Ель-Сігейд Яни. Усі художні номери відображали звичаї, традиції, побут, особливості та історію українського народу.

Фотография

Фотография

Фотография

Журі у складі методистів відділу освіти Сороки Ірини Григорівни та Касянчук Людмили Леонідівни після закінчення свята подякували дирекції ліцею, організаторам конкурсу: педагогу-організатору Данилевич Марті Василівні, музичному керівнику Вергелес Валентину Васильовичу та вихователю І курсу Бевз Лілії В’ячеславівні за гарно організований захід. Відмітили оригінальність сценарію, відео та авторську вокально-інструментальну композицію у виконанні гурту «9-уРок». Для проведення ІІ етапу фестивалю вчительської та учнівської творчості було відібрано також вірш, пісню і танець у виконанні Березняк Анастасія та танцювального колективу.

Фотография

Фотография

Учні та вчителі ліцею вкотре показали, що в Тиврівському ліцеї навчається талановита молодь, яка має не лише здобутки у навчанні, а й у художній самодіяльності.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

М.В.Данилевич

педагог-організатор