17.05.2019

Нагородження переможців олімпіад і конкурсів Тиврівського ліцею

На районному святі нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів «Обдарована молодь Тиврівщини» вкотре відзначено найбільшу кількість учнів та вчителів Тиврівського ліцею. Творчі учителі й талановиті учні постійно відчувають піклування й турботу з боку очільників нашого району: районної державної адміністрації, районної ради, управління освіти, молоді та спорту, які щорічно підтримують творчу еліту району та її наставників.

Відзначили досягнення ліцеїстів та вчителів керівники освіти області й району: головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Лемещенко О.О., начальник управління освіти, молоді та спорту Касянчук Л.Л., голова Профспілки освітян району Подзігун М.С. та керівництво району.

У цьому році відзначено двадцять два вчителі ліцею, які підготували переможців олімпіад і конкурсів: Шастуна В.Ф. за підготовку переможців ІV та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, Подзігуна А.М., Лаврова В.О., Подзігун Л.В., Сидорука В.А., Маринчука А.А., Лавренчука Ю.М., Маринчук І.В., Сауляка А.В., Тоху В.В. та інших за підготовку переможців ІІ і ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт Вінницького територіального відділення МАН.

Фотография

На двадцять шостому році становлення Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки ліцеїсти вкотре зібрали рекордний урожай перемог, що дало змогу нашому району знову бути в числі перших за підсумками обласних олімпіад серед районів Вінницької області. За кожним із учнівських досягнень стоїть важка праця учнів і вчителів, що дають дітям знання, віддають їм свою душу і серце, талант і вміння.

У цьому навчальному році учні Тиврівського ліцею здобули 140 перемог у ІІ етапі та 22 перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 15 перемог у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України, 2 перемоги в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, перемогу в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української літератури імені Тараса Шевченка та перемогу в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Об’єднаймося, брати мої!» в номінації «Історія».

Фотография

Ліцеїсти не лише стали переможцями олімпіад і конкурсів в області, а й достойно представляли Вінниччину на всеукраїнському рівні. Зокрема, учениця 1 курсу (8 класу) фізико-математичного факультету Задорожна Катерина виборола ІІІ місце в Україні в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в м.Черкаси (учитель Шастун В.Ф.) та здобула 4 перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з математики, української мови і літератури, інформатики, інформаційних технологій і 2 перемоги в ІІІ етапі Міжнародного літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учителі Шастун В.Ф., Маринчук А.А., Тоха В.В.). Учениця 4 курсу фізико-математичного факультету Соловей Ніна здобула три перемоги в обласних олімпіадах з математики, економіки, географії, перемогу в ІІ етапі МАН з економіки та стала дипломантом ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт з математики в м.Києві (учителі Сидорук В.А., Подзігун А.М., Подзігун Л.В.). Учениця 4 курсу (11 класу) філологічного факультету Герасимчук Вероніка виборола дві перемоги в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства, здобула І місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Об’єднаймося, брати мої!» в номінації «Історія» та стала дипломантом конкурсу в м.Києві (учитель Лавров В.О.), представляла Вінницьку область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт з історичного краєзнавства в м.Києві й отримала диплом учасника.

Фотография

Ліцеїсти є не лише переможцями олімпіад і конкурсів, а й активними учасниками художньої самодіяльності. Пісенний талант Олійника Олександра, Кузьмика Івана, Завальницької Ярослави захопив обласне журі конкурсу «Зіркова мрія» (учитель Вергелес В.В.), а юнкори телевізійної служби новин ліцею Черних Максим і Радченко Ірина стали дипломантами Міжнародного конкурсу шкільних медіа в місті Миколаїв (учитель Вергелес В.В.).

Фотография

За кожною учнівською перемогою плідна праця учнів та вчителів, які зуміли передати обдарованим дітям свої знання, розум, прагнення здобувати перемоги.

Свято «Обдарована молодь Тиврівщини» залишило найкращі спогади в душах усіх учнів і вчителів ліцею.

Фотография

Фотография

Заступник директора Тиврівського ліцею Маринчук І.В.