20.02.2019

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого – трагічний і пам’ятний день для України. Це День Небесної Сотні, коли славні відважні українці віддали своє життя за права та свободи, за власні переконання та думки. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, волю, право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Фотография

Фотография

Учні Тиврівського ліцею разом із педагогічним колективом зібралися в актовій залі, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний цивілізований час ХХІ століття в Україні.

Фотография

Фотография

Ліцеїсти І курсу природничого факультету підготували тематичну лінійку, під час якої ще раз нагадали всім присутнім про масову трагедію нашої країни. Учні розповідали про криваві події на Майдані, продемонстрували відео тих часів, закликали сучасну молодь завжди пам‘ятати Героїв Небесної Сотні, які своїм життям відстояли свободу для мільйонів українців і дали шанс збудувати нову демократичну правову державу.

Учасники заходу вшанували пам‘ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до пам‘ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Фотография

Нехай наша пам‘ять буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в наших серцях!

Фотография

Дмитричук Тамара учениця 1 курсу природничого факультету