22.02.2019

Зростаємо патріотами

Сьогодні дуже актуальною в нашій країні є тема миру. Живучи під мирним небом, ми завжди повинні пам’ятати, що зараз на сході країни наші бійці зазнають втрат. Україна за всю історію пройшла війни та мир, поразки та перемоги, але завжди пишалась, пишається і буде пишатись своїми синами та доньками, які ціною власного життя боронять свій край та з надією думають про майбутнє.

Фотография

Фотография

Фотография

Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що все буде добре. Коли ми почуємо таке бажане та довгоочікуване? Коли стане спокійно на Сході нашої держави? Але, на жаль, щодня з різних засобів інформації ми чуємо про нові обстріли і воєнні сутички. Але все ж таки живемо з вірою у серці, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.

Фотография

Фотография

Фотография

Важка це праця – захищати мир. Багато наших земляків є учасниками бойових дій на сході України. Вони залишали свої домівки, свої сім’ї, щоб захищати свою країну, її волю, її незалежність. Нам є що захищати, нам є що берегти! І цей святий обов’язок виконують воїни незалежної України.

Фотография

Щороку в нашому ліцеї проводиться зустріч з учасниками бойових дій. 21 лютого до нас завітали військовий комісар Тиврівського військового комісаріату підполковник Потерлевич Роман Миколайович, заступник військового комісара, випускник нашого ліцею, начальник відділення комплектування майор Кущнір Олександр Васильович і водій відділення забезпечення Панченко Юрій Юрійович. Наша зустріч була присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні і подвигу сучасних захисників Вітчизни. Почесні гості завітали до нас, щоб розповісти, що захист Вітчизни – це почесний обов’язок кожного громадянина, що бути справжнім патріотом – означає не тільки любити свою землю, а й бути готовим захищати її в тяжкі часи, як робили наші предки, як роблять зараз наші рідні та знайомі.

Фотография

Фотография

Ми переконались, що кожен з учасників заходу - людина сильної волі, справжній захисник і патріот нашої країни. Вони провели цікаві інструктажі, розповіли історії з власного життя. Кожна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати рідну землю. Військові показали засоби особистого захисту, свої військові обладунки, а також дали можливість всім бажаючим приміряти їх. Учні нашого ліцею привітали дорогих гостей святковою програмою, яку підготували спеціально для цієї зустрічі. На сцені лунали пісні на військову тематику, демонструвались відеофільми про наших військових, які несуть службу в різних регіонах нашої держави. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали життя за нашу свободу і незалежність.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Наші учні теж готуються в майбутньому стати захисниками своєї Вітчизни, тому на сцені свої успіхи у військовій та спортивній підготовці продемонстрували учасники шкільної команди «Сокіл-Джура» та спортсмени, які вивчають бойові мистецтва.

Фотография

Після завершення концертної програми наші гості відвідали Музей навчального закладу, познайомились з новими стендами, присвяченим нашим землякам, які загинули на сході України. Потерлевич Р.М. записав свої враження від нашої зустрічі в «Книзі відгуків», яка знаходиться в музеї.

Фотография

Цей захід справив на учнів велике враження. Дехто зізнався, що вирішив пов’язати своє майбутнє з військовою справою. Хоч зустріч промайнула доволі швидко, але запрошені військові отримали від учнів щирі слова подяки.

Фотография

Події останніх років доводять, що український народ не так легко подолати. Випробування тільки об’єднують нас і формують щирі почуття глибокого патріотизму. Ми не тільки знаємо свою історію, а й будуємо її, і завжди раді вітати таких гостей у нашому навчальному закладі.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Шевчук Ярослава, учениця ІІ курсу фізико-математичного факультету Тиврівського ліцею-інтернату