23.05.2019

Нагородження ліцеїстів на обласному святі «Таланти Поділля»

22 травня під час традиційного свята «Таланти Поділля» в обласному музично-драматичному театрі ім.М.Садовського відбулась урочиста церемонія нагородження обдарованої молоді Вінниччини.

Фотография

Керівники області та міста привітали з науковими та творчими досягненнями юних вінничан – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного, науково-технічного, туристсько-краєзнавчого, естетичного спрямування, а також мовно-літературних конкурсів, учнівської творчості, турнірів та спортивних змагань. Звертаючись до присутніх з вітальним словом, керівник області Валерій Коровій зазначив: «Сьогодні особливий день, тому що ми говоримо про таланти Поділля, про тих молодих людей, які насправді своєю працею, працею вчителів, натхненням батьків роблять все для того, щоб досягати нових вершин. Усі переможці, присутні у цій залі, прагнуть бути кращими. Це відчуття необхідне для подальшої розбудови європейської, модернової України».

Фотография

Під час промови Валерій Коровій також окреслив основні заходи, спрямовані на розвиток галузі освіти в області, зазначивши: «Для нас принципово важливим є істотне підвищення якості освітніх послуг, а особливо те, щоб ви відчували підтримку з боку державних інституцій не лише на рівні області, а й на рівні конкретного району, на рівні органу місцевого самоврядування. Я переконаний в тому, що мети досягає той, хто дуже прагне до неї. І я тішуся вашими успіхами та переконаний, що у вас, шановні молоді друзі, велике майбутнє».

Фотография

У свою чергу, голова обласної Ради Анатолій Олійник висловив щирі побажання присутнім, згадавши окремі цитати відомих людей, які віддзеркалюють непростий і тернистий шлях до перемог та здобутків. Заступник Вінницького міського голови Галина Якубович подякувала учням та вчителям за щоденну кропітку працю та значний внесок у розвиток не лише Вінницького краю, а й держави загалом.

Фотография

У церемонії нагородження переможців також взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, голова обласної організації Профспілки працівників освіти Сергій Пугачов.

Фотография

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Ігор Івасюк зазначив: «Сьогодні дійсно урочиста мить, тому що свято «Таланти Поділля - 2019» - це та вершина, до якої ми разом рухалися протягом року. Я дякую усім педагогам і наставникам за те, що ви разом з батьками і завдяки наполегливій праці студентів, учнів, вихованців надаєте можливість дітям піднятися на вершину. Варто сказати, що талант – це величезна, систематична, наполеглива і титанічна праця. Особливо важливим є те, що ви вмієте і знаєте, як розвивати ці таланти».

Фотография

Від імені нашого закладу на свято були запрошені директор ліцею Подзігун А.М., учитель математики Шастун В.Ф., учитель історії та правознавства Лавров В.О. та учні, яких вони підготували та привели до перемог: Задорожна Катерина (учениця 1 курсу фізико-математичного факультету), Герасимчук Вероніка (учениця 4 курсу філологічного факультету), Соловей Ніна (учениця 4 курсу фізико-математичного факультету), Чемес Леся (учениця 4 курсу філологічного факультету) та Страшевський Олександр (учень 2 курсу філологічного факультету).

Фотография

Ці учні є гордістю і славою нашого ліцею, вони завоювали в 2018-2019 навчальному році багато перемог в обласних олімпіадах з математики, економіки, географії, історії, правознавства, інформаційних технологій, в конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН та Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося, брати мої!». А Задорожна Катерина стала ще й призером четвертого етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Фотография

Керівник області Валерій Коровій та заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк вручили нашим переможцям та їхнім вчителям почесні грамоти та грошові премії і побажали всім подальших успіхів і досягнень.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Роктанен Т.Т. заступник директора з виховної роботи