24.04.2019

Благодійна акція «Серце до серця»

Доброчинна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" проходить щороку навесні, починаючи з 2006 р. Метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання дитячим медичним закладам. Суспільний збір коштів здійснювався на допомогу новонародженим, дітям з вадами слуху та зору, дітям хворим на цукровий діабет а також на придбання реанімаційного обладнання для надання невідкладної допомоги дітям.

Фотография

Щороку благодійна акція проходить і в Тиврівському ліцеї - інтернаті поглибленої підготовки в галузі науки. У 2019 році проходила 14-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи». Головною метою є збip коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень.

Фотография

Під час акції було проведено роз´яснювальну роботу серед педагогічного та учнівського колективів щодо її мети та актуальності. Волонтерами були обрані представники учнівського парламенту ліцею, їх місія - суспільний збір благодійних внесків у спеціальні скриньки. Зібрані кошти були перераховані на рахунок фонду «Серце до серця».

Фотография

Результати благодійної акції свідчать про те, що в нашому ліцеї є чуйні, відкриті до допомоги серця і ми в змозі допомогти дітям, адже здорові та щасливі діти – то наше з вами майбутнє!

Фотография

Фотография

Гнасько Т.І. соціальний педагог