25.10.2018

Посвята в ліцеїсти

Вже багато років поспіль, традиційно в жовтні для першокурсників ліцею відбувається свято, яке надовго залишається в пам’яті учнів. Це - посвята в ліцеїсти, яка проходить у місті Києві, в одному з найпрестижніших вищих навчальних закладів – Національному університеті імені Тараса Шевченка.

Фотография

Фотография

25 жовтня учні першого курсу рано-вранці вирушили до Києва - столиці нашої Батьківщини, центру української освіти і науки, красивого та величного міста. Київ привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і затишними вулицями.

Фотография

Спочатку ми відвідали зоопарк у місті Києві. Учні ліцею були приємно вражені, адже такого величезного різноманіття тварин вони ще не зустрічали.

Фотография

Потім нас зустрів Національний університет імені Т.Г.Шевченка, який вразив своєю красою і величчю. В одній з просторих аудиторій закладу директор ліцею Подзігун А.М. разом з керівником підготовчого відділлу Ляшенко І.В. вручили учням залікові книжки і вони стали повноправними ліцеїстами. Також нам вдалося познайомитись з ректором університету – Губернським Леонідом Васильовичем, котрий побажав учням гарно навчатись і в майбутньому стати студентами київського університету.

Фотография

Фотография

Після вручення залікових книжок учні відвідали зоологічний музей закладу. Вони дізналися багато цікавих фактів про заснування університету, про відомих вчених, які навчилися і працювали в стінах цього навчального закладу. Зоологічний музей Київського університету – найстаріший музей міста Києва, один з найбільших зоологічних музеїв України. Дві великі експозиційні зали вміщують колекції різних груп безхребетних та хребетних тварин. В музеї представлено для огляду відвідувачів 5500 видів тварин, які мешкають в усіх частинах земної кулі.

Фотография

Продовжилась захоплююча поїзда екскурсією по Києву. Спочатку учні побували на головній вулиці столиці – Хрещатику, потім відвідали Майдан Незалежності, пройшли по вулиці Інститутській (нині Героїв Небесної Сотні), шляхом тих героїв, які віддали своє життя за волю і свободу нашої України.

Фотография

Фотография

Фотография

Також учні та вчителі гуляли по Маріїнському парку, де знаходяться резиденція Президента України – Маріїнський палац, а поряд розташована будівля Верховної Ради. Ця поїздка залишила незабутні враження для всіх учасників і бажання ще не раз побувати в прекрасній столиці нашої держави.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Гершун Т.О. педагог-організатор