26.06.2019

Випускний бал – 2019

26 червня на святково прикрашеній площі ліцею ми вітали наших випускників, справжніх зірок Випускного балу – 47 учнів 11-их класів. В цьому році наш ліцей випустив зоряний склад майбутніх вчених, військових, програмістів, інженерів та вчителів. Чотири роки сяяли вони на нашому шкільному небосхилі, створюючи справжні сузір’я переможців олімпіад, конкурсів, спортивних змагань і творчих фестивалів. І в цей святковий день вони попрощались з рідним ліцеєм, щоб своїми знаннями і здібностями досягати нових вершин.

Фотография

Фотография

Фотография

Розпочалось улюблене червневе свято представленням випускників кожного факультету, яких запрошували на свято класні керівники. Всі присутні на святі гучними оплесками вітали народження нового покоління випускників нашого ліцею, унікальних і неповторних, гордість та надію своїх вчителів і батьків, майбутню інтелектуальну еліту України.

Урочиста частина вечора розпочалась підняттям Державного Прапору України випускниками-медалістами та виконанням Державного Гімну.

Фотография

З вітальним словом звернувся до всіх присутніх на святі директор ліцею Подзігун А.М., який побажав випускникам щасливої долі, нових успіхів і досягнень в дорослому житті, а батькам подякував за виховання дітей і за підтримку діяльності ліцею. Після зачитання наказу про випуск учнів з ліцею заступником директора з навчально-виховної роботи Маринчук І.В. відбулося вручення атестатів і грамот випускникам а також подяк для батьків.

Фотография

На нашому святі виступили почесні гості: заступник голови тиврівської РДА – Вітюк В.В., начальник відділу освіти молоді та спорту Касянчюк Л.Л., засновник ліцею, голова профспілки освітян району Подзігун М.С., настоятель храму Вознесіння, протоієрей Отець Богдан. Вони побажали випускникам нових навчальних досягнень у студентському житті і завжди пам’ятати науку своїх вчителів та батьківські мудрі настанови.

Фотография

Приємною несподіванкою для винуватців свята став виступ батьків, які порадували своїх дітей не тільки щирими напутніми словами, а й веселим флешмобом.

Фотография

Наших випускників вітали їхні молодші братики і сестрички,вихованці Тиврівського дитячого садочка, учасники хореографічного колективу «SaіlDanceFamilу». Від імені перших вчителів з вітальним словом виступила Плащова Н.В.

А далі всю концертну програму вели наші випускники. Вони висловлювали слова вдячності своїм вчителям і вихователям, приймали вітання від своїх класних керівників – Кицишиної Н.А., Сидорук М.А., Гнасько Т.І., говорили про те, що ніколи не забудуть роки навчання в ліцеї, який став для них не просто навчальним закладом, а й справжньою школою життя. Кожен випускник прийняв участь в святковій програмі, в якій звучали зворушливі пісні і слова любові до своїх наставників і батьків.

Фотография

Дотримуючись традиції, випускники прийняли участь в спаленні розкладу і завершили святкову програму прекрасним вальсом і фінальною піснею.

Фотография

Директор ліцею Подзігун А.М. на прощання посипав житом випускників на гарне життя та успішну життєву дорогу, а батьки простелили їм долю вишитими рушниками – оберегами щасливого життя.

Фотография

Ми бажаємо нашим випускникам здійснення найзаповітніших мрій і нехай знання, які вони отримали в ліцеї, допоможуть їм досягти нових звершень.

Фотография

Фотография

Фотография

Заступник директора з виховної роботи Роктанен Т.Т