26.09.2019

Розпочинаємо навчальний рік із перемог Нагородження переможців МОЗ

У наш час здоровий спосіб життя є пріоритетним напрямком вихованя сучасного молодого покоління. Саме тому з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків в Україні проходить щорічний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Учні Тиврівського ліцею завжди йдуть в ногу з часом та вже багато років поспіль беруть участь у фестивалі.

Фотография

Минулого року команда «Авокадо» у складі учнів 3 курсів: Радченко Ірини, Черниха Максима, Банарюк Ольги, Куниша Іллі, Кузьмика Івана, Прудник Діани, Арешкіної Марії на чолі з музичним керівником Вергелесом Валентином Васильовичем зайняли у районі перше місце, а на обласному етапі нагороджені дипломом ІІІ ступеня в номінації «Літературно-музична спортивна міні-композиція».

Фотография

Нагородження переможців відбулося 26 вересня у Вінницькій академії неперервної освіти під час освітянського форуму «Окрилені творчістю». Командир команди «Авокадо» Радченко Ірина разом із педагогом-організатором Данилевич Мартою Василівною відвідали форум та отримали почесний диплом, квіти і грошову винагороду.

Ми щиро сподіваємося, що 2019-2020 навчальний рік буде плідним для Тиврівського ліцею не лише на перемоги в навчанні, а й у художній самодіяльності. І цьогоріч наші ліцеїсти знову додадуть до скарбнички перемог свого навчального закладу нові медалі.

Фотография

Педагог організатор Данилевич М.В.