26.09.2019

Загальношкільні учнівські збори

Важливу роль у підготовці людини, що відповідає вимогам ХХІ століття, людини, яка здатна здійснювати зміни, вирішувати як щоденні, так і масштабні завдання, що мають забезпечити не лише виживання, але і прогрес нації, відіграє учнівське самоврядування. Найвищим органом учнівського самоврядування в навчальних закладах є загальношкільні учнівські збори.

26 вересня в актовій залі Тиврівського ліцею зібралися всі учні навчального закладу та вчителі, щоб спільно обговорити важливі питання учнівського життя в ліцеї.

Фотография

На порядок денний було винесено важливі питання: 1. Підсумки роботи учнівського самоврядування за 2018-2019 навчальний рік. 2. Організація роботи учнівського колективу в 2019-2020 навчальному році. 3. Зовнішній вигляд учнів підчас навчального процесу. 4. Нагородження переможців команди «Авокадо» та учасників українського ярмарку. 5. Використання коштів виручених під час ярмарку. 6. Вибір діджея. 7. Інше.

Фотография

До слова були запрошені педагог-організатор Данилевич Марта Василівна та голова міністерства дозвілля Радченко Ірина.

Фотография

Дуже приємно, що учні брали активну участь в загальношкільних зборах, подавали цікаві ідеї, вносили корективи, вели бесіду.

Виховний, як і навчальний процес, є основною складовою життя підростаючого покоління, тому дуже важливо, щоб учні брали активну участь у формуванні своїх буднів у навчальному закладі.

Педагог організатор Данилевич М.В.