31.05.2019

Свято Останнього Дзвоника в ліцеї

31 травня наша шкільна площа знову була наповнена дзвінкими дитячими голосами та яскравими барвами квітів. Цей день був сповнений променями сонячного тепла, веселих посмішок друзів і світлого смутку прощання з дитинством. Уся шкільна родина зібралася разом на Свято Останнього Дзвоника. Родина, яку об’єднує любов і повага до нашого храму науки, до рідних вчителів і наставників. Розпочалась святкова лінійка внесенням Державного прапора України кращими випускникам ліцею, відмінниками навчання, переможцями олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН, активними учасниками громадського життя ліцею. Після виконання Державного гімну до вітального слова було запрошено директора ліцею Подзігуна А.М., який щиро привітав усіх присутніх зі святом і побажав нашим випускникам подальших успіхів і звершень в дорослому житті. Всіх присутніх на лінійці вітали почесні гості нашого свята: заступник голови Тиврівської РДА Вітюк В.В., голова районної ради Красовський Я.Й., селищний голова Кицишин С.М., голова районної профспілки освітян Подзігун М.С., головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Коваль Л.Ф., настоятель храму Святого Вознесіння - протоієрей Отець Богдан.

Фотография

Фотография

Фотография

На святі вітали випускників і побажали їм світлої дороги у майбутнє ліцеїсти 3-х курсів, які в наступному році теж будуть випускниками. Згідно нашої традиції вони подарували випускникам на пам'ять чарівні дзвіночки, ніжний голос яких завжди буде нагадувати їм про школу, про дитинство, про незабутні і веселі дні.

Фотография

Фотография

Фотография

Здавна в народі так ведеться, що у дорогу батьки благословляють своїх дітей хлібом – сіллю на вишитому рушнику. І на нашому святі своїх дітей благословляли батьки випускників Олійник Н.А. і Кобилянський В.І.

Фотография

Фотография

Щороку на нашому Святі Останнього дзвоника передається свічка материнської любові батькам майбутніх випускників. Зі словами найщиріших вітань символічну свічку матері третьокурсника Пліхті В.В. передала мати випускниці Ліщишина А.П.

Після цього настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною винуватців нашого свята. Зі сльозами на очах вони з любов’ю згадували свої шкільні роки і свій ліцей – свій рідний дім, дім дитинства і юності. Випускники висловили щиру подяку педагогічному колективу ліцею, своїм класним керівникам і вихователям за універсальність знань та оригінальність мислення, за твердість духу, за наполегливість у такій важливій і нелегкій справі. Завершилось наше свято прощальним вальсом всіх четвертокурсників.

Фотография

Фотография

Веселий дзвоник, який прозвучав спочатку в руках випускників Кузьмика Максима і Чемес Лесі, а згодом і в руках всіх випускників, покликав всіх учнів на останній урок. Ми бажаємо нашим випускникам здійснення всіх мрій та нових перемог і звершень в студентському житті.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Роктанен Т.Т. заступник директора з виховної роботи