Список членів батьківської ради ліцею

2019-2020

Голова батьківської ради: Прудник В.С.(2 курс філологічного факультету)

1. 7-А клас - Рябоконь Алла Сафронівна

2. 7 - Б клас -Олійник Наталя Анатоліївна

3. 1 курс фізико - математичного факультету - Григоришена Ірина Леонідівна

4. 1 курс філологічного факультету - Підлісна Тетяна Іванівна

5. 1 курс природничого факультету - Нечипур Наталя Миколаївна

6. 2 курс фізико - математичного факультету - Царук Світлана Леонідівна

7. 2 курс філологічного факультету -Суходоля Галина Валеріївна

8. 2 курс природничий факультету - Панченко Оксана Вікторівна

9. 3 курс фізико - математичного факультету - Петрик Руслана Леонідівна

10. 3 курс філологічного факультету - Кирилюк Тетяна Олексіївна

11. 3 курс гуманітарний факультету - Приймак Світлана Анатоліївна

12. 4 курс фізико - математичного факультету - Пліхта Вікторія Вікторівна

13. 4 курс філологічного факультету - Мартинюк Наталя Олександрівна

14. 4 курс природничого факультету - Козак Оксана Вікторівна

Список членів батьківської ради ліцею

2018-2019

Голова батьківської ради: Сапігура М.М.(2 курс філологічного факультету)

1. 7-А клас - Підлісна Тетяна Іванівна

2. 7 - Б клас - Григоришена Ірина Леонідівна

3. 1 курс фізико - математичного факультету - Царук Світлана Леонідівна

4. 1 курс філологічного факультету - Саміленко Вікторія Володимирівна

5. 1 курс природничого факультету - Панченко Оксана Вікторівна

6. 2 курс фізико - математичного факультету - Діденко Олександр Петрович

7. 2 курс філологічного факультету - Кирилюк Тетяна Олексіївна

8. 2 курс гуманітарного факультету - Приймак Світлана Анатоліївна

9. 3 курс фізико - математичного факультету - Пліхта Вікторія Вікторівна

10. 3 курс філологічного факультету - Мартинюк Наталія Олександрівна

11. 3 курс природничого факультету - Холопова Наталія Павлівна

12. 4 курс фізико - математичного факультету - Луков Олег Васильович

13. 4 курс філологічного факультету - Ліщишина Алла Петрівна

14. 4 курс природничого факультету - Олійник Наталія Анатоліївна