01.02.2020

Зустріч поколінь

Гордістю кожного навчального закладу є його випускники. Покидаючи свої домівки і виїжджаючи у різні міста, вони завжди прославляють свій навчальний заклад. Після багатьох років учителям також цікаво дізнатися про зміни в житті своїх вихованців.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Традиційно у першу суботу лютого Тиврівський ліцей гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на зустріч поколінь. І хоча надворі зима, на вечорі було тепло та затишно, вирував високий температурний режим гарного настрою та веселих посмішок, циклон позитивних емоцій, південний вітер приємних спогадів, випадали опади у вигляді сліз від радості, були гарячі рукостискання, обійми давніх друзів.

На зустріч завітали ювіляри, кому в цьому році виповнилося 5. 10, 15, 20 років після закінчення ліцею, а також випускники 2019 року. У затишній обстановці гості згадали свої юнацькі роки та цікаві моменти з їхнього ліцейського життя. Зі святкової сцени лунали щирі вітання на адресу випускників, побажання навчальному закладу в майбутньому, подяка учителям. Деякі випускники, які не змогли бути присутні на святі, надіслали свої відеоповідомлення з побажаннями.

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже двадцять п’ять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують вчителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі свята, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а в «живій» розмові з класними керівниками, друзями, учителями, переглянувши світлини юності, уявно пережив ще раз найяскравіші моменти шкільного життя.

Життя схоже на бурхливий океан, тому не всі випускники і вчителі ліцею змогли прийшли на свято. Хтось далеко від рідних берегів, але, на жаль, є випускники та учителі, які залишили цей світ і вже ніколи не пройдуть коридорами рідного ліцею. Випускників Материнську Ольгу, Стахмич Олесю, Марценюк Тетяну та вчителів Реву Світлану Овсієвну, Пінігіна Рудольфа Павловича було вшановано хвилиною мовчання.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Дуже приємно, що випускники ліцею різних поколінь, які вилетіли в доросле життя, завітали до свого улюбленого навчального закладу з чудовими подарунками, солодощами та квітами.

Зустрівшись після стількох років, починаєш краще розуміти швидкоплинність часу і більше цінувати усі моменти в житті.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

На згадку про чудове свято у випускників та вчителів ліцею залишилося багато позитивних емоцій та чудові світлини.

Дорогі випускники, не забувайте рідного ліцею, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть якщо ви вже дорослі.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Данилевич М.В., педагог-організатор