2020

Нагородження Почесною грамотою Тиврівської РДА та районної ради вчителя ліцею

У 2020 році Почесною грамотою Тиврівської районної державної адміністрації та районної ради за підготовку переможців всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів нагороджений учитель історії і правознавства Лавров Валерій Олексійович.

Читати далі...

2020

Нагородження Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради директора ліцею

У 2020 році Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради за вагомі здобутки в галузі освіти нагороджений директор ліцею Подзігун Андрій Михайлович.

Читати далі...

2020

Занесення на районну Дошку пошани представників ліцею

У 2020 році за високі результати в предметних учнівських олімпіадах і конкурсах занесена на районну Дошку пошани учениця 3 курсу філологічного факультету Царенко Юлія, яка стала стипендіатом Кабінету Міністрів України, та вчитель української мови і літератури, що її підготував, Сауляк Артем Васильович.

Читати далі...

2020

Занесення на районну Дошку пошани заступника директора ліцею

У 2020 році за високі досягнення на освітній ниві занесена на районну Дошку пошани заступник директора з навчально-виховної роботи Тиврівського ліцею Маринчук Ірина Вікторівна

Читати далі...

2019

Нагородження Почесною грамотою Тиврівської РДА та районної ради вчителя ліцею

У 2019 році Почесною грамотою Тиврівської районної державної адміністрації та районної ради за підготовку переможців всеукраїнських учнівських олімпіад, перемогу в конкурсі «Учитель року» нагороджена учителька географії Тиврівського ліцею Подзігун Людмила Вікторівна.

Читати далі...

2019

Занесення на районну Дошку пошани колективу ліцею

У 2019 колектив Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки занесений на районну Дошку пошани за вагомі досягнення учнівського та педагогічного колективу.

Читати далі...

2019

Занесення на районну Дошку пошани директора ліцею

У 2019 році директор Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Подзігун Андрій Михайлович занесений на районну Дошку пошани за значний внесок в галузі освіти Тиврівського району.

Читати далі...

2019

Конкурс фахової майстерності «Учитель року - 2019»

Подзігун Людмила Вікторівна стала переможцем ІІ етапу конкурсу «Учитель року» в номінації «Географія» стала учитель географії Тиврівського ліцею Подзігун Людмила Вікторівна, яка виборола І місце серед учителів району та нагороджена дипломом І ступеня.

Читати далі...

2018

Конкурс фахової майстерності «Учитель року - 2018»

Сесюк Сергій Дмитрович став переможцем ІІ етапу конкурсу «Учитель року» в номінації «Німецька мова» став учитель німецької мови Тиврівського ліцею Сесюк Сергій Дмитрович, нагороджений дипломом І ступеня.

Читати далі...

07.02.2018

Конкурс фахової майстерності «Учитель року - 2018»

Березюк Ігор Олегович увійшов у п’ятірку кращих учителів фізичної культури Вінницької області за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» в номінації «фізична культура», де зайняв 4 місце серед учителів фізичної культури з усіх районів Вінниччини.

Читати далі...

18.08.2017

Занесення на районну Дошку пошани представників ліцею

За значні досягнення в роботі Тоху Валентина Васильовича та за значні досягнення у навчанні Тоху Вадима Валентиновича занесено на районну Дошку пошани працівників Тиврівщини

Читати далі...

17.02.2017

Фестиваль вчительської та учнівської творчості

Вже багато років поспіль вчителі та учні ліцеї беруть участь в обласному фестивалі учительської та учнівської творчості «Проліски надії».

Читати далі...

16.03.2016

Юні таланти ліцею

Кожна людина невід’ємно пов’язана з мистецтвом. Вишивка, малювання, різьблення, плетіння - неодноразово захоплювали наш погляд.

Читати далі...

26.01.2016

Вітаємо Сидорука Володимира Анатолійовича!

За зайняте ІІ місце в обласному конкурсі – «Учитель року 2016», в номінації «математика»

Читати далі...

01.10.2015

Тиврівський ліцей знову виграв грант на 30 тисяч гривень

Застаріла матеріально-технічна база шкіл України, постійний брак грошей як на розвиток освіти, так і на забезпечення потреб звичайного учня чи вчителя – це ті перешкоди, що гальмують чи ускладнюють навчально-виховний процес в цілому.

Читати далі...

27.08.2015

Досягнення вчителя математики Тиврівського ліцею Сидорука В.А.

Ось і знову осінь до ліцею покликала допитливих юнаків та дівчат. Коридори нашого навчального закладу заповнилися веселою метушнею, а мелодія першого дзвінка сповістила усіх про початок нового 2015-2016 навчального року.

Читати далі...

02.10.2013

Тиврівський ліцей вкотре отримав грант обласної державної адміністрації та обласної ради

Щорічно Вінницька обласна державна адміністрація та обласна рада для підтримки галузі освіти проводять конкурси на розробку сучасних інноваційних проектів в рамках реалізації обласної Програми «Розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року»

Читати далі...