Випуск 1996 року

Фізико-математичний факультет

ПІП Адреса Примітка
Андрієнко Василь Михайлович смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з фізичної культури,ДПЮ».
Андрієнко Микола Миколайович смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з фізичної культури,ДПЮ.»
Бузін Андрій Михайлович с.Яришівка Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з інформатики,укр. літератури та світової літератури.
Вольвенко Роман Олександрович смт.Сутиски
Дем’янчук Олег Миколайович смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:із основ інформатики,укр. літератури та світової літератури.
Кіщук Жанна Петрівна с.Гриженці Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з укр. літератури та світової літератури.
Луков Олександр Васильович с.Черемошне
Марценюк Наталія Петрівна с.Студенниця
Медведський Віталій Олександрович смт.Сутиски
Михайлов Микола Миколайович смт.Тиврів
Покотилюк Олександр Сергійович смт.Сутиски
Сидорук Володимир Анатолійович с. Василівка Срібна медаль
Скороход Ярослав Іванович Житомирська обл. Баранівський р-н. смт.Першотравенськ Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з укр. літ,світової літератури та фізкультури, фізики.
Слічна Ірина Юріївна смт.Сутиски Золота медаль
Чернюк Тарас Вікторович смт.Тиврів Золота медаль
Шевчук Юлія Гнатівна смт.Сутиски Золота медаль

Філологічний факультет

ПІП Адреса Примітка
Бендейчук Любов Василівна с.Жахнівка
Болтак Вікторія Володимирівна смт.Сутиски
Брунська Світлана Петрівна смт.Тиврів
Бурко Ольга Вікторівна смт.Сутиски Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з української літератури».
Вовк Мирослава Михайлівна смт.Тиврів
Гнилиця Тетяна Станіславівна с.Канава Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з фізкультури».
Горільченко Лілія Миколаївна смт.Сутиски Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з української літератури».
Ковальчук Ірина Володимирівна с.Тростянець
Колісніченко Лідія Анатоліївна смт.Тиврів Золота медаль
Кравець Ольга Іванівна м.Гнівань Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з української та світової літератури».
Кучерська Євгенія Олегівна м.Гнівань Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з фізкультури».
Мамонтенко Тетяна Миколаївна смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з фізкультури».
Поступайло Леся Анатоліївна м.Гнівань Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з української літератури».
Савуляк Ірина Володимирівна с.Жахнівка
Семенюк Оксана Миколаївна смт.Тиврів Золота медаль
Татанюк Наталія Володимирівна смт.Сутиски Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з української мови та літератури».
Цимбалюк Людмила Семенівна смт.Сутиски Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: з української літератури,світової літератури».

Художньо-культурний факультет

ПІП Адреса Примітка
Задачіна Олена Олександрівна смт.Тиврів
Горбатюк Світлана Анатоліївна смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з світової літератури».
Кирилюк Сергій Миколайович смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: історії культури та мистецтва,фізкультури».
Коваль Наталія В’ячеславівна м.Гнівань Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з світової літератури,біології,історії культури та мистецтва,фізики».
Кушнір Олена Олексіївна смт.Тиврів
Машевська Юлія Василівна смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з світової літератури,образотворчого мистецтва,англійської мови».
Римаренко Василь Олександрович смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з образотворчого мистецтва».
Тиха Тетяна Вікторівна м.Гнівань
Юрічук Олеся Василівна с.Черемошне

Хіміко-біологічний факультет

ПІП Адреса Примітка
Березовська Галина Сергіївна м. Вінниця
Грейцар Олег Андрійович смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з світової літератури».
Гурська Надія Віталіївна смт.Тиврів Золота медаль
Кравчук Ірина Борисівна смт.Тиврів
Кушнір Олександр Васильович смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів:з англійської мови,фізкультури».
Мілевська Наталія Павлівна смт.Тиврів Золота медаль
Нікітіч Володимир Віталійович смт.Тиврів
Олійник Ірина Василівна смт.Тиврів Золота медаль
Сідлецький Сергій Петрович смт.Тиврів Похвальна грамота «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів: біології,хімії, англійської мови».
Сніцар Олександр Олександрович смт.Тиврів