Випуск 2002 року
Фізико-математичний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Завірюха Олексій Миколайович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів:з алгебри,геометрії, інформатики». |
Зайцева Ірина Василівна | с.Іванівка | |
Іванів Наталія Ігорівна | смт.Тиврів | |
Коваль Володимир Валерійович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Ковальов Олександр Миколайович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Ліщишина Ірина Олегівна | м.Гнівань | Золота медаль |
Луков Сергій Васильович | с.Черемошне | |
Лущикова Тетяна Олександрівна | смт.Сутиски | |
Мартинюк Сергій Васильович | м.Гнівань | |
Михайлов Євгеній Олександрович | Гайворонський р-н. смт. Завалля | |
Мілевський Олександр Павлович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Міхнєвич Віктор Андрійович | смт.Тиврів | |
Пантя Микола Георгійович | с.Пилява | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Путінцева Наталія Валеріївна | м. Бердичів | |
Скопко Тарас Олександрович | смт.Тиврів | |
Сорока Денис Павлович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з інформатики». |
Сорочинський Микола Миколайович | м.Гнівань | Золота медаль |
Трофіменко Анатолій Васильович | с.Пилява | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури,ДПЮ». |
Устінова Руслана Вікторівна | смт.Тиврів | |
Хитрий Дмитро Юрійович | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з інформатики». |
Хіміко-біологічний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Барткова Ірина Олексіївна | смт.Тиврів | |
Ганіна Альона Василівна | с. Кліщів | |
Деревенко Іван Іванович | с.Дзвониха | |
Деревенко Олександр Іванович | с.Дзвониха | |
Дідур Ірина Володимирівна | с.Гришівці | |
Заболотнюк Алла Петрівна | с.Яришівка | |
Козюк Лілія Григорівна | Одеська обл. Біляєвський р-н. с. В.Дальник | |
Криворучко Марія Валеріївна | с.Пилява | |
Кулівар Тетяна Василівна | с.Яришівка | |
Куляк Дмитро Васильович | с.Строїнці | |
Лайко Олена Аркадіївна | смт.Тиврів | |
Семенюк Валентина Вікторівна | м.Гнівань | |
Ошовський Руслан Володимирович | смт.Тиврів | |
Педос Надія Миколаївна | с.Довгополівка | |
Пилявська Аліна Володимирівна | смт.Сутиски | |
Плаксій Оксана Володимирівна | Жмеринський р-н. с. Северинівка | |
Плотніков Андрій Ігорович | м. Калинівка | |
Рогозянська Олена Анатоліївна | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Рупп Віталій Володимирович | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з біології,хімії». |
Хлипавка Олександр Володимирович | смт.Тиврів | |
Ховавко Любов Дмитрівна | с.Яришівка | |
Яблонська Богдана Анатоліївна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Гуманітарний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Асауленко Ганна Дмитрівна | Жмеринський р-н. с.Могилівка | |
Атаманенко Тетяна Олександрівна | с.Красне | |
Вергелес Віталій Вікторович | с. Рахни-Польові | |
Гончарук Ольга Володимирівна | смт.Тиврів | |
Дем’янчук Тетяна Борисівна | м.Гнівань | |
Єригіна Вікторія Вікторівна | смт.Тиврів | |
Костенко Тереза Миколаївна | с.Яришівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з англійської мови». |
Литвиненко Яна Олександрівна | смт.Тиврів | |
Луценко Олеся Миколаївна | с.Пилява | |
Мандрик Юрій Юрійович | Тульчинський р-н. смт. Шпиків | |
Нагайчук Людмила Володимирівна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Ословський Олег Володимирович | с.Пилява | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з історії». |
Павловська Тетяна Романівна | с. Рахни-Польові | |
Павловський Роман Романович | с. Рахни-Польові | |
Рубченко Ольга Олександрівна | Тростянецький р-н. с.Велика Стратіївка | |
Савельєв Анатолій Володимирович | с.Пилява | |
Свентух Ярослава Сергіївна | с. Бушинка | Золота медаль |
Трепака Богдана Володимирівна | с.Пилява | |
Христоріз Руслана Володимирівна | Жмеринський р-н. с.Могилівка | |
Шкробот Олена Романівна | смт.Тиврів |