Випуск 2005 року
Фізико-математичний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Білецька Наталія Анатоліївна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Бондар Тетяна Володимирівна | смт.Тиврів | |
Гетманський Сергій Олександрович | смт.Тиврів | |
Голубенко Віталій Володимирович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Григорчук Яна Борисівна | смт.Сутиски | |
Грищук Максим Костянтинович | с.Шершні | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з алгебри та геометрії,основ економіки, фізичної культури». |
Колупайло Павло Васильович | с. Василівка | |
Коротинський Дмитро Федорович | с.Жахнівка | |
Мар’янчук Валерій Миколайович | с.Жахнівка | |
Кушнір Сергій Олександрович | с.Яришівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з алгебри». |
Лапечук Іван Олександрович | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з алгебри та геометрії». |
Міщенко Марина Василівна | смт.Тиврів | |
Мокрицька Ольга Анатоліївна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Панов Вадим Валерійович | смт.Тиврів | |
Прокопович Олена Вікторівна | смт.Тиврів | |
Ружило Віта Василівна | с.Шершні | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української мови та літератури». |
Судік Роман Сергійович | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з алгебри та геометрії». |
Федченко Василь Васильович | с.Тростянець | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з алгебри та геометрії». |
Федчишина Ганна Володимирівна | смт.Тиврів | |
Шлапак Дмитро Леонідович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Яковець Ганна Петрівна | м.Гнівань | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з алгебри та геометрії». |
Природничий факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Байзан Наталія Олександрівна | с.Мала-Вулига | |
Білик Надія Іванівна | с.Гришівці | |
Білко Анна Анатоліївна | Тульчинський р-н с. Печера | |
Бойко Наталія Олександрівна | смт.Тиврів | |
Бондар Аліна Анатоліївна | смт.Тиврів | |
Вальчишена Інна Валеріївна | смт.Тиврів | |
Василишина Оксана Ігорівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Гнатюк Наталія Сергіївна | Жмеринський р-н. с. Рижавка | |
Гнибидюк Олександр Юрійович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Гнибидюк Сергій Юрійович | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Дмитриченко Наталія Вікторівна | с.Рогізна | |
Додон Віктор Вікторович | с.Черемошне | |
Заворотна Юлія Андріївна | с.Яришівка | |
Квачук Олена Вікторівна | смт.Тиврів | Срібна медаль |
Ковальчук Людмила Миколаївна | с. Василівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української літератури, фізичної культури». |
Коцюруба Олексій Володимирович | с.Колюхів | |
Мазур Анатолій Володимирович | с. Рахни Польові | |
Манеляк Олена Миколаївна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Олійник Ірина Вікторівна | смт.Тиврів | Золота медаль |
Федоченко Олена Дмитрівна | Вінницький р-н. с.Іванівка | |
Шиян Маріна Андріївна | смт.Тиврів | |
Яроменко Катерина Сергіївна | смт.Тиврів |
Суспільно-гуманітарний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Галба Світлана Сергіївна | с.Черемошне | |
Іванов Леонід Сергійович | с.Потуш | |
Іщенко Людмила Русланівна | с. Бушинка | Золота медаль |
Коваль Інна Вікторівна | с. Гута-Бушинецька | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з української літератури». |
Коваль Людмила Іванівна | с.Черемошне | Золота медаль |
Красний Юрій Дмитрович | с.Велика Вулига | |
Лунік Сергій Вікторович | с. Рахни Польові | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з правознавства». |
Маринчук Андрій Анатолійович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Петрик Олександр Анатолійович | с.Краснянка | |
Свєнтух Алла Сергіївна | с. Гута-Бушинецьк | Золота медаль |
Станіславенко Тетяна Ігорівна | смт.Тиврів | |
Тулик Олександр Миколайович Тульчинський р-н. | смт. Шпиків |
філологічний факультет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Брендак Аліна Іванівна | Тульчинський р-н. смт. Шпиків | Золота медаль |
Даценко Наталія Олександрівна | смт.Тиврів | |
Забуснюк Тетяна Валеріївна | с.Яришівка | |
Іванько Альона Вадимівна | смт.Тиврів | |
Кепська Тетяна Сергіївна | м. Вінниця | Золота медаль |
Колібабчук Віталіна Олександрівна | с.Пилява | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: з фізичної культури». |
Котик Тетяна Вікторівна | смт.Сутиски | |
Оксененко Тетяна Василівна | с.Дзвониха | |
Пасєка Ганна Миколаївна | м.Вінниця | |
Рогожук Уляна Михайлівна | смт.Сутиски | |
Хоменко Вікторія Петрівна | смт.Тиврів | |
Шеванюк Ольга Володимирівна | м.Вінниця |