Випуск 2019 року
Філологічний факультет
ПІП | Адреса | Примітка | |
---|---|---|---|
Боровік Анна Сергіївна | с.Могилівка Жмеринський р-н | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: художня культура, зарубіжна література. | |
Герасимчук Вероніка Дмитрівна | с. Сутиски | Золота медаль | |
Герейло Вікторія Анатоліївна | с.Пеньківка Шаргородський р-н | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: українська література,зарубіжна література,курс "Людина і світ",художня культура. | |
Гречко Владислав Олегович | с. Василівка | ||
Касянчук Вікторія Вікторівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: захист вітчизни | |
Клименко Іван Петрович | м.Тульчин, Тульчинський р-н | ||
Колібабчук Олександра Олександрівна | с. Тиврів | ||
Кудлай Вікторія Романівна | с. Рахни-Польові | Золота медаль | |
Кухар Леся Вікторівна | с. Іванівка, Вінницький р-н | Золота медаль | |
Пащенко Яна Олегівна | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: художня культура | |
Ліщишина Ірина Олександрівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів:українська література, зарубіжна література, курс "Людина і світ", художня культура. | |
Прусакова Анна Вадимівна | с. Тиврів | ||
Романов Ростислав Вітальович | с.Уяринці | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: фізична культура, захист вітчизни | |
Слободянюк Ірина Володимирівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: українська література, курс "Людина і світ", художня культура, захист вітчизни. | |
Чемес Леся Віталіївна | с.Василівка | Срібна медаль | |
Чухно Наталія Петрівна | с.Деребчин, Шаргородський р-н | Золота медаль |
Фізико-математичний культет
ПІП | Адреса | Примітка |
---|---|---|
Басько Ліза Олександрівна | с.Сутиски | Золота медаль |
Витяганець Юлія Ігорівна | смт.Тиврів | Срібна медаль |
Доплатюк Максим Вікторович | смт.Тиврів | |
Кобилянський Андрій Володимирович | смт.Тиврів | |
Кобренюк Михайло Вікторович | смт.Сутиски | |
Королевич Богдан Володимирович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Косован Михайло Михайлович | с.Черепашинці, Калинівський р-н | |
Кузьмик Максим Олександрович | смт.Тиврів | Золота медаль |
Лаппо Максим Олександрович | с.Черепашинці, Калинівський р-н | Золота медаль |
Луков Вадим Олегович | с.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: художня культура» |
Овчарук Антон Віталійович | с.Сапіжанка Шаргородський р-н | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: фізична культура, захист вітчизни |
Соловей Ніна Ростиславівна | с.Нове Місто | Золота медаль |
Природничий факультет
ПІП | Адреса | Примітка | |
---|---|---|---|
Білозуб Ольга Васильна | с.Жахнівка | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: художня культура | |
Бондар Олена Вікторівна | смт.Сутиски | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: художня культура | |
Брижовата Аліна Олегівна | с.Уяринці | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: художня культура. | |
Волкова Ірина Вікторівна | с.Юрківка, Тульчинський р-н | ||
Голяківський Владислав Сергійович | с.Велика Вулига | ||
Діденко Назар Андрійович | смт.Тиврів | ||
Дячок Денис Олегович | с.Велика Вулига | ||
Ель-Сігейд Каріна Олександрівена | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: економіка | |
Житнікова Анастасія Валеріївна | с.Онитківці | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: художня культура. | |
Кугаєвська Анастасія Анатоліївна | с.Пеньківка Шаргородський р-н | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: художня культура | |
Майструк Вера Вікторівна | с.Шершні | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: художня культура. | |
Мельник Наталія Олександрівна | смт.Тиврів | ||
Ніколюк Дмитро Павлович | с.Сутискиа | ||
Рябий Андрій Олександрович | с.Рахни-Польові | ||
Слатвінський Сергій Іванович | м.Вінниця | ||
Дячок Денис Олегович | с.Велика Вулига | ||
Сова Юлія Вікторівна | смт.Тиврів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: курс "Людина і світ",художня культура, | |
Христич Дарина Сергіївна | с.Шершні | ||
Шевчук Роман Олександрович | с.Колюхів | ||
Щебетюк Вячеслав Леонідович | с.Колюхів | Похвальна грамота «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів: курс "Людина і світ". |