Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт Вінницького територіального відділення МАН
1996 р.
Татанюк Наталія - українська мова і література
1997 р.
Кривенький Сергій - математика
1999 р.
Дудник Ольга - українська мова і література
2003 р.
Шиян Марина - основи економіки
Лунік Сергій - правознавство
Гончар Ганна - історія
Усатюк Юлія - історія
2005 р.
Свентух Алла - історія
Іщенко Людмила - історія
Шлапак Дмитро - математика
Федченко Василь - математика
Брендак Аліна - іноземна мова
Кепська Тетяна - іноземна мова
2006 р.
Петренко Віталій - математика
Андрієнко Ігор - математика
Схабовський Максим - математика
Найчук Оксана - математика
Курбач Юлія - англійська мова
Фартушняк Ірина - англійська мова
Салямон Анатолій - фізика
Олійник Валентина - історія
Замороцький Олександр - біологія
Кулініч Максим - біологія
2007 р.
Заворотний Володимир - математика
Крекотень Аліна - математика
Бондар Андрій - фізика
Сорочинський Артем - фізика
Марусич Тетяна - англійської мова
Буяновська Тетяна - англійська мова
Білик Катерина - психологія
Пасєка Майя - біологія
Ладаняк Тетяна - хімія
Сорока Тетяна - історія
Макогон Ростислав - географія
Петренко Віталій - математика
Андрієнко Ігор - математика
Схабовський Максим - математика
Найчук Оксана - математика
Курбач Юлія - англійська мова
Фартушняк Ірина - англійська мова
Салямон Анатолій - фізика
Олійник Валентина - історія
Кулініч Максим - біологія
2008 р.
Козак Юрій - математика
Олійник Богдан - математика
Мельник Вікторія-математика
Поденко Аліна - математика
Білоус Ігор - фізика
Мисоченко Юрій - фізика
Данилишина Інна - англійська мова
Байзан Людмила - англійська мова
Данилишин Віктор - географія
Юркевич Євген - географія
Мацедонська Вікторія - біологія
2009 р.
Заворотний Володимир - математика
Остапчук Богдан - історія
Козак Юрій - математика
Поденко Аліна - математика
Капула Віктор - математика
Сковира Оксана - математика
Якименко Ростислав - математика
Овчар Ніна - математика
Мельник Андрій - математика
Коржан Лілія - хімія
Скакун Вікторія - біологія
2010 р.
Кицишина Олена - історія
Олійник Богдан - математика
Мельник Андрій - математика
Тригуба Анатолій - математика
Штефанюк Віктор - математика
Ніколюк Іван - математика
Прокопович Руслан - математика
Діденко Володимир - математика
Денесяк Андрій - біологія
Дроздюк Наталія - з хімія
Давіденко Андрій - історія
Собко Іван - історія
2011 р.
Подзігун Мирослава - краєзнавство
Скрипник Марина - української мова
Черненко Ігор - математика
Зацерковна Катерина - хімія
Рижакова Тетяна - математика
Зороглян Артем - історія
Гуцало Богдан - математика
Рябоконь Олена - математика
Козін Дмитро - математика
Терещенко Олексій - математика
Яровий Іван - математика
Колупайло Тетяна - математика
Кашпрук Галина - біологія
Алєксєєв Олександр - біологія
Гершун Тарас - хімія
Шевчук Олександра - історія
2012 р.
Кашпрук Галина - біологія
Діденко Наталія - історія
Усатюк Юрій - історія
Алєксєєв Олександр - екологія
Шуткевич Олексій - математика
Горбатюк Інна - математика
Ширяєва Алла - математика
Ярова Анастасія - математика
Кузьмик Олександр - математика
Малярчук Максим - математика
Слободян Дар'я - математика
Палій Наталія - математика
Герасимчук Павло - математика
Вергелес Діна - біологія
Марценюк Ярослава - історія
Марчук Артем - історія
Долюк Анастасія - історія
Білоконь Вікторія - історія
Бондарчук Карина - історія
Шакаєва Інна - хімія
2013 р.
Горбатюк Інна - математика
Черненко Ігор - математика
Овсяннікова Вікторія - математика
Мельник Володимир - математика
Ярова Анастасія - математика
Шуткевич Олексій - математика
Столяр Вікторія - історія
Гаврилюк Ольга - історія
Саракуз Тетяна - історія
Кравець Вікторія - історія
Приймак Маргарита - біологія
Шакаєва Інна - хімія
Андрущенко Дарина - хімія
2014 р.
Долюк Анастасія - І місце - історія
Суверток Олексій - ІІ місце - основи економіки
Грановецький Олександр - ІІ місце - математика
Малярчук Максим - ІІ місце - математика
Коваль Андрій - ІІ місце - математика
Голівачук Ольга - ІІ місце - історія
Білоконний Вадим - ІІІ місце - математика
Дорош Євгеній - ІІІ місце - математика
Кузьмик Олександр - ІІІ місце - математика
Дацько Андрій - ІІІ місце - математика
Бондар Наталія - ІІІ місце - математика
Малащинська Альона - ІІІ місце - англійська мова
Андрущенко Дарина - ІІІ місце - хімія
Голівачук Вікторія - ІІІ місце - історія
2015 р.
Козак Олександр - І місце - математика
Ковальова Світлана - ІІ місце - математика
Варшавська Ліна - ІІ місце - правознавство
Терняк Василь - ІІІ місце - математика
Мельник Світлана - ІІІ місце - математика
Муляр Яна - ІІІ місце - історія
Погреда Іванна - ІІІ місце - історія
Приходько Олег - ІІІ місце - біологія
2016 р.
Мельник Світлана - ІІ місце - математика
Ковальова Світлана - ІІ місце - математика
Білоус Ганна - ІІ місце - математика
Бернацька Карина - ІІ місце - історія
Янковий Володимир - ІІІ місце - математика
Григоришин Олександр - ІІІ місце - математика
Базелінська Анастасія - ІІІ місце - історія
Обертинський Ілля - ІІІ місце - історія
Мельник Сергій - ІІІ місце - історія
Чухно Іван - ІІІ місце - біологія
2017 р.
Олійник Юрій - І місце - правознавство
Обертинський Ілля - І місце - всесвітня історія
Богатирьов Тимофій - ІІ місце - математика
Проданець Віктор - ІІІ місце - математика
Скрипник Артем - ІІІ місце - математика
Міняйло Руслан - ІІІ місце - математика
Величко Владислав - ІІІ місце - екологія
Джерелюк Богдана - ІІІ місце - історія України
2018 р.
Тоха Вадим - ІІ місце - математика
Кошелєв Андрій - ІІ місце - математика
Мадишова Катерина - ІІ місце - географія
Кучер Анастасія - ІІ місце - історія
Юрчишен Данило - ІІ місце - математика
Когут Руслана - ІІІ місце - математика
Чамлай Аліна - ІІІ місце - фізика
Самойлов Владислав - ІІІ місце - фізика
Васітинська Аліна - ІІІ місце - англійська мова
Антонюк Аліна - ІІІ місце - українська література
Остапчук Вікторія - ІІІ місце - правознавство
Аль Херші Сіран - ІІІ місце - біологія
2019 р.
Герасимчук Вероніка - І місце - історія
Страшевський Олександр - І місце - біологія
Соловей Ніна - І місце - І місце - математика
Соловей Ніна - ІІ місце - економіка
Кузьмик Максим - ІІІ місце - математика
Королевич Богдан - ІІІ місце - математика
Витяганець Юлія - ІІІ місце - математика
КУхар Леся - ІІІ місце - українська мова
Ліщишина Ірина - ІІІ місце - українська література
Чемес Леся - ІІІ місце - англійська мова
Касянчук Вікторія - ІІІ місце - зарубіжна література
Чухно Наталія - ІІІ місце - біологія
Кудлай Вікторія - ІІІ місце - правознавство
Герейло Вікторія - ІІІ місце - педагогіка
Пащенко Яна - ІІІ місце - психологія
2020 р.
Коваль Андрій - історія
Страшевський Олександр - біологія
Пліхта Олександр - математика
Радченко - математика
Горбатюк Вікторія - математика
Черних Максим - фізика
Рябоконь Юлія - українська мова
Руда Валерія - зарубіжна література
Банарюк Ольга - історія
Павловська Вікторія - історія
2021 р.
Переможці ІІ (обласного) етапу та дипломанти ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт у м.Києві:
Царенко Юлія - з англійської мови
Рузяк Аліна - з української мови
Радченко - математика
Страшевський Олександр - з географії
Юрченко Максим - з математики
Переможці ІІ (обласного) етапу: ІІ місце:
Задорожна Катерина - з математики
Шевчук Ярослава - з математики
Чернюк Сергій - з математики
Долінський Ростислав - з математики
Шаповал Яна - з історії
ІІІ місце:
Діденко Олександр - з математики
Табачук Максим - з фізики
Королюк Діана - з української літератури
Павловська Вікторія - з історії
2022 р.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт
І місце
Суходоля Марія - з археології
ІІ місце
Сеськ Ліза - з німецької мови
Музичук Кирило - з української літератури
Царук В'ячеслав - з математики
Павлова Вікторія - з математики
Шлапак Вікторія - з правознавства
Кущ Денис - з зоології
Ужва Вероніка - з психології
ІІІ місце
Шостакова Ніка- з англійської мови
Парасунько Євгенія- з зарубіжної літератури
Задорожна катерина- з математики
Білоус Олександр- з математики
Калінін Дмитро- з математики
Мельник Артем- з математики
Хлипавка Олександр- з історії
Прудник Діана- з мистецтва